MOTO-REM.COM

POZNAJ NASZE MARKI

Zaopatrzenie

Nasza oferta zawiera szeroki asortyment produktów potrzebnych do prowadzenia lakierni, warsztatu oraz sklepów. Dostarczamy materiały osobiście, własnym transportem w celu uniknięcia uszkodzeń podczas wysyłki kurierskiej.

Mieszalnik Indumix

INDUMIX, składający się z 25 past pigmentowych i koloru bazowego kontrolera, zawiera kilka utwardzaczy, które pozwalają na przygotowanie szerokiej gamy kolorów o różnym wykończeniu.

Produkty

Posiadamy w sprzedaży produkty od renomowanych producentów na całym świecie. Na naszej stronie znajdziesz informacje na temat każdego produktu. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem całej oferty, by sprostać oczekiwaniom klientów.  

Nasze Sklepy

Zapraszamy Was do naszych oficjalnych sklepów w Krapkowicach i Strzeleczkach. W ofercie znajdziecie całą gamę produktów Reoflex oraz Dur Lacke. Nasi pracownicy są tam dla Was!

Bądź Na Bieżąco z Newsletterem!

Oferta

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną lakierów samochodowych, przemysłowych, materiałów ściernych i lakierniczych niezbędnych w nowoczesnych mieszalniach lakierów, serwisach i warsztatach. Towar przy większości zamówień jest dostępny od ręki. W swojej pracy staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, systematycznie rozwijamy swoją ofertę. Robiąc zakupy w naszym sklepie mogą państwo liczyć na najwyższą jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną pomoc techniczną.